לתחום בניית האתרים וקידומם הגעתי ב-2005, מתוך רצון לשפר אתר שנבנה עבורי ולא הניב את התוצאות המצופות.

באותה תקופה חייתי בארה"ב וניהלתי עסק מצליח לייצור ושיווק מוצרי יוקרה. SEO, השבחת נכסים דיגיטליים, בנייה בוורדפרס – כל אלה היו בהתחלה תחביב מסקרן, אבל כשראיתי איך האתר שלי משתדרג ומייצר יותר ויותר עסקאות, נוצרה אצלי מוטיבציה ללמוד עוד, ולהתעמק בתחומים החדשים.

תוך כדי שכלול היכולות בעולם הדיגיטלי, פנו אליי בעלי חנויות שקנו ממני סחורה וביקשו "חנות אינטרנטית כמו שלי". כשגם אצלם התוצאות התעלו אפילו מעל לתחזיות אופטימיות במיוחד, הבנתי שהדבר הנכון הוא לפתוח עסק להקמת ושיפור אתרים.

מאז באופן טבעי GUYCO הלכה והשתכללה. ניסיון של יותר מעשור וחצי והתעדכנות מתמדת בתחום שמשתנה בכל יום ויום הביאו אותנו למקום שבו אנחנו נמצאים היום: מומחיות של ממש בתכנות, אפיון, בניית, קידום ושדרוג אתרים – כל מה שצריך כדי ליצור אתר שהוא נכס יקר ערך עבור העסק שלך.

אתר שיודע למשוך אליו מתעניינים וגם להמיר אותם ללקוחות משלמים.

אנחנו יודעים לעזור לך גם במסגרת תהליך כולל ומקיף, מאפס ועד לאתר עם נוכחות משמעותית ומספר רב במיוחד של מבקרים, וגם במתן שירותים נקודתיים וממוקדים: עיצוב חוויית משתמש (מרכיב שבלעדיו אי אפשר להרשים את הגולשים וגם לא להתקדם באמת בגוגל), פתרונות אחסון יעילים וזולים, עיצוב לוגו, מיתוג עסקי לכל הרשתות החברתיות המובילות ועוד ועוד.

מרכיב נוסף של GUYCO שהבאתי איתי מהימים כבעל עסק לשיווק מוצרים בארה"ב הוא תודעת שירות גבוהה ומחויבות מוחלטת לכל לקוח ולקוחה. בדיוק כמו שם, גם בתחום בניית והשבחת האתרים בישראל, הדרך היחידה להבטיח מקסימום תועלת היא להקשיב בתשומת לב מלאה, להבין מהם הצרכים של העסק שלך, מהם הרצונות שלך, ולעשות את הכל כדי לספק את הפתרונות הנכונים.

כחלק מהרצון לעזור ולשפר את הביצועים של העסק שלך, ניתן לקיים מפגש ייעוץ ללא עלות וללא כל התחייבות מצידך. גם בהמשך הדרך הבחירה היא תמיד בידיים שלך, בלי חוזים כובלים – אלא רק על בסיס התוצאות (המרשימות מאוד).

כתובתנו

אנו ממוקמים בכפר סבא

אימייל

guyco.web@gmail.com